PLATFORMA

Wyzwania stojące przed bankowością elektroniczną

Klienci banków spółdzielczych oczekują dziś od swojego banku nowoczesnych i przyjaznych narzędzi oraz procesów obsługi. Banki natomiast, poszukują skutecznych sposobów pozyskania nowych klientów oraz źródeł oszczędności przy zachowaniu wysokiej jakości usług. Na wszystkie te potrzeby odpowiada wielokanałowa platforma bankowości cyfrowej nowej generacji oferowana w formie usługi SaaS przez Altkom Investments.
Platforma wspiera banki spółdzielcze w utrzymaniu obecnych klientów, udostępniając im nowoczesne i wygodne w obsłudze narzędzia w ramach bankowości internetowej oraz mobilnej. Może również stanowić nowy, efektywny kanał sprzedaży produktów i pozyskiwania klientów – także spoza dotychczasowego obszaru działania i tradycyjnej grupy docelowej banku.

Cechy i moduły platformy

Najważniejsze cechy platformy, które czynią z niej najbardziej zaawansowany produkt dostępny obecnie na rynku, to:

  • Inteligentna wielokanałowość – omnichannel – w pełni responsywna bankowość internetowa (RWD) oraz natywne aplikacje mobilne zapewniające identyczną obsługę i wygląd ekranów systemu na każdym urządzeniu.
  • Bankowość cyfrowa – kompleksowe wsparcie dla wszystkich interakcji klienta z bankiem i związanych z tym procesów: obsługi transakcji, zarządzania finansami, obsługi klienta oraz prowadzenia działań.
  • Wielokontekstowość – obsługa w ramach jednego systemu różnych segmentów klientów, z uwzględnieniem występowania użytkownika w różnych kontekstach (Klient indywidualny, Klient firmowy, Pełnomocnik)
cechy
System wyróżnia modułowa budowa:
  • Market produktowy dla klientów zalogowanych i niezalogowanych wraz z narzędziami do tworzenia i obsługi wniosków sprzedażowych i procesów biznesowych banku.
  • Bankowość internetowa dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz korporacji i instytucji.
  • Bankowość mobilna – aplikacje natywne na platformy Android, iOS i Windows.
  • Front Office – aplikacja klasy CRM do obsługi klienta w placówce lub call center.
  • Platforma integracyjna – adaptery do Głównych Systemów Bankowych występujących w bankach spółdzielczych, obsługa kart kredytowych, doładowań oraz płatności internetowych.

Platforma umożliwia elastyczne dopasowanie wyglądu systemu, jego funkcjonalności oraz procesów do indywidualnych potrzeb banku.

System w chmurze

Platforma dostępna jest dla banków spółdzielczych jako rozwiązanie w chmurze (usługa SaaS). Dzięki temu bank nie ponosi kosztów inwestycji w infrastrukturę sprzętową i oprogramowanie, a jedynie miesięczne koszty subskrypcji (abonament miesięczny). Wdrożone rozwiązania techniczne zapewniają wysoką dostępność systemu i jego bezpieczeństwo, w pełni realizując wymagania Rekomendacji D.

KONTAKT

Zaproszenie do współpracy

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi konsultanci – osoby posiadające rozległa wiedze na temat procesów biznesowych w Bankach Spółdzielczych oraz znający najnowsze trendy w bankowości.

W przypadku zainteresowania rozwiązaniem – przeprowadzimy jego prezentację, odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy korzystną ofertę, uwzględniającą rozwój biznesu po stronie banku.

Prosimy o kontakt

Wysyłając mail na adres: biuro@altkominvestments.pl
dzwoniąc na numer: +48 664 061 234

Biuro Handlowe

Budynek Warsaw Trade Tower
ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego